Elektromonter w Dziale Infrastruktury Drogowej i Serwisu / Elemont

Oferta z dnia: 11/10/2019

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 29 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.
Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Stanowisko: Elektromonter w Dziale Infrastruktury Drogowej i Serwisu
Nr ref.: EDID Wro
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

• Prace związane z konserwacją, utrzymaniem i budową energetycznej infrastruktury drogowej (w tym linie elektroenergetyczne napowietrzne i kablowe)
• Naprawy kabli, wykonywanie pomiarów elektrycznych, wymiana źródeł światła, naprawa opraw oświetleniowych, wymiana słupów po kolizjach, naprawa i montaż rozdzielni

Wymagania

• Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy)
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m (prace wykonywane z podnośnika koszowego)
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Zaangażowanie, rzetelność, uczciwość!
• Wykształcenie min. zawodowe
• Mile widziane uprawnienia HDT i UDT na podnośniki

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach (SEP, PPN, uprawnienia UDT –podnośniki, HDS, koparki)
• Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą na adres email zasil@elemont.pl

Dane firmowe

Elemont
Dobrzeńska 72 b
45-920 Opole
Email: zasil@elemont.pl
WWW: https://www.elemont.pl/