← Wstecz | Drukuj

Inżynier budowy / ECA DESIGN Sp. z o. o. Sp. k.

Oferta z dnia: 11/10/2019

Firma ECA DESIGN zajmuje się generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych (głównie dla klientów indywidualnych), nadzorami budowlanymi oraz projektowaniem konstrukcji budowlanych.
Od ponad siedmiu lat działamy na terenie Wrocławia oraz dolnego śląska.
Więcej informacji dot. firmy można znaleźć na naszej stronie internetowej - www.budujemydom.eu

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- nadzór oraz koordynacja robót budowlanych na Inwestycjach prowadzonych przez Spółkę (zamawianie materiałów budowlanych oraz usług, nadzór nad robotami budowlanymi oraz harmonogramem, opracowywanie dokumentacji zamiennej zgodnie z wytycznymi Inwestorów);
- analiza dokumentacji technicznej oraz tworzenie przedmiarów robót;
- przygotowywanie i kierowanie zapytań ofertowych do dostawców oraz podwykonawców;
- sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza;
- komunikacja z dostawcami w celu doprecyzowania oferty oraz zlecanie prac;
- przygotowywanie kompletnych ofert dla klientów w oparciu o standardy spółki;

Wymagania

- wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo (specj. konstrukcyjno-budowlana);
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na budowie przy realizacji inwestycji mieszkaniowych;
- prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
- mile widziane kontakty wśród podwykonawców branżowych (wykonawcy stanu surowego, instalatorzy etc.);
- mile widziana znajomość prawa budowlanego, rozporządzeń oraz KPA;
- dobra organizacja, sumienność, precyzja;

Oferujemy

- możliwość zdobycia uprawnień budowlanych;
- pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole;
- samodzielną pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami;
- w pełni wyposażone stanowisko pracy;
- możliwość zdobycia doświadczenia w innych obszarach działalności Spółki.

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@ecadesign.pl

Dane firmowe

ECA DESIGN Sp. z o. o. Sp. k.
Jesionowa 50/1
50-504 Wrocław
Email: rekrutacja@ecadesign.pl