← Wstecz | Drukuj

Monter - Elektryk / WaveNet Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 14/10/2019

Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Pracując dla operatorów telefonii stacjonarnej i komórkowej na całym świecie, zdobyliśmy szerokie doświadczenie w swojej branży. Nie boimy się wyzwań, to dzięki nim wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody realizacji projektów z dziedziny radiowej komunikacji GSM/UMTS.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji, firmy prywatne oraz wiele innych mniejszych przedsiębiorstw.

Posiadamy oddziały w Pruszkowie i Katowicach. Obecnie zatrudniamy około 200 specjalistów i inżynierów. Trzon firmy stanowią ludzie będący certyfikowanymi specjalistami. To dzięki ich zaangażowaniu możemy oferować najwyższy poziom usług.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter - Elektryk
Miejsce pracy: PruszkóW / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

- Prace związane z budową i rozbudową stacji bazowych
- Montaż i okablowanie szaf sterowniczych
- Wymiana instalacji na stacjach bazowych
- Prace budowlane
- Wykonywanie dokumentacji technicznej i raportowanie
- Praca w delegacji

Wymagania

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się nimi
- Uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Dyspozycyjność do pracy w terenie oraz w delegacji
- Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej
- Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Przyjazną atmosferę pracy, w dynamicznym i kompetentnym zespole , otwartym na zmiany i nowe pomysły
- Szkolenia i kursy
- Dostęp do najnowszych technologii
Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

Forma kontaktu

mail: biuro@wavenet.pl
tel: 535 947 487

Dane firmowe

WaveNet Sp. z o.o.
Promyka
05-800 Pruszków
Email: aneta.plewko@wavenet.pl
WWW: www.wavenet.pl