← Wstecz | Drukuj

ELEKTROMECHANIK / 8/5

Oferta z dnia: 15/10/2019
O firmie

Międzynarodowy producent opakowań szklanych.

Oferowana praca

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ELEKTROMECHANIK

Do podstawowych zadań na stanowisku należy eksploatacja, konserwacja i naprawa agregatów sprężarkowych i osuszaczy powietrza na terenie fabryki.

Pozostałe zadania to:
prowadzenie dokumentacji procesu według ustalonych procedur,
przygotowanie planów napraw i remontów podległych urządzeń,
prowadzenie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia średniego najlepiej o profilu technicznym,
gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym,
uprawnienia SEP G1 1kV oraz SEP G3 mile widziane,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie twoim atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
szereg benefitów pracowniczych,
pracę w renomowanej organizacji o międzynarodowym zasięgu,
możliwość rozwoju zawodowego (ścieżka kariery dla stanowiska, szkolenia wewnętrzne
i zewnętrzne),
atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj wyślij swoje cv bezpośrednio na adres: joanna.jaworska@talentplace.pl
lub aplikuj przez naszą stroną internetową:

Dane firmowe

8/5
Grzegórzecka 8/5,
31-530 Kraków
Email: joanna.jaworska@talentplace.pl