technik - serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci (Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości) / Wavenet Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 22/10/2019

Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Pracując dla operatorów telefonii stacjonarnej i komórkowej na całym świecie, zdobyliśmy szerokie doświadczenie w swojej branży. Nie boimy się wyzwań, to dzięki nim wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody realizacji projektów z dziedziny radiowej komunikacji GSM/UMTS.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji, firmy prywatne oraz wiele innych mniejszych przedsiębiorstw.

Posiadamy oddziały w Pruszkowie i Katowicach. Obecnie zatrudniamy około 200 specjalistów i inżynierów. Trzon firmy stanowią ludzie będący certyfikowanymi specjalistami. To dzięki ich zaangażowaniu możemy oferować najwyższy poziom usług.

Stanowisko: technik - serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci (Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości)
Miejsce pracy: PruszkóW / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technik - Serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci
(Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości)
Miejsce Pracy: Siedlce

Opis stanowiska:

Prace związane z utrzymaniem stacji bazowych
Wykonywanie pracy na wysokościach, prace alpinistyczne
Serwis okablowania oraz anten na masztach (sieć GSM/UMTS/LTE)
Przegląd instalacji na stacjach bazowych
Wymiana sprzętu telekomunikacyjnego
Wykonywanie dokumentacji technicznej
Praca na terenie całego Województwa Mazowieckiego
Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości

Wymagania

Wymagania:

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, mile widziane doświadczenie w pracy na wysokości
Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej
Mile widziane uprawnienia SEP
Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Szkolenia i kursy
Możliwość poznawania nowoczesnych technologii
Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
Przyjazny system wdrożenia do firmy
Prace wśród prawdziwych pasjonatów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Promyka 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
praca@wavenet.pl

Dane firmowe

Wavenet Sp. z o.o.
Promyka 93
05-800 Pruszków
Email: praca@wavenet.pl