← Wstecz | Drukuj

Kierownik Budowy (budowa kolejowa) / Trakcja PRKiI SA

Oferta z dnia: 05/12/2019
O firmie

WIZJĘ ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów.
Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy (budowa kolejowa)
Nr ref.: KB.BK/zach/12.19
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

W związku z realizowanym w województwie Zachodniopomorskim kontraktem poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Budowy (budowa kolejowa)

Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Stargard (okolice)

Opis stanowiska:
• Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
• Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”.
• Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu, zamknięć torowych).
• Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.
• Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie.
• Koordynacja prac kierowników robót.
• Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu.
• Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.

Wymagania

• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika robót w robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej – warunek konieczny!
• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie budownictwa torowego.
• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC.
• Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów MS Project, AutoCad.
• Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży;
• Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
• Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres email:
rekrutacja@grupatrakcja.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Dane firmowe

Trakcja PRKiI SA
Złota 59
00-120 Warszawa
Email: rekrutacja@grupatrakcja.com
WWW: www.grupatrakcja.com