← Wstecz | Drukuj

Koordynator zespołu geotechników / Mota Engil

Oferta z dnia: 02/01/2020

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator zespołu geotechników
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Koordynowanie i sprawdzanie prac w ramach zakresu obowiązków zespołu,
Planowanie badań geotechnicznych,
Interpretacja badań geotechnicznych,
Promowanie poprawnych i efektywnych sposobów wykonywania obowiązków przez zespół,
Analiza stateczności i osiadań budowli drogowych,
Współpraca z biurami projektowymi podczas planowania wzmocnień podłoża gruntowego,
Przekazywanie danych niezbędnych do przygotowania ofert handlowych,
Wsparcie merytoryczne innych działów (Produkcja, Administracja kontraktu, Budownictwo kubaturowe itd.)

Wymagania

Wykształcenie wyższe inżynierskie (studia magisterskie) na kierunku Budownictwo,
Specjalność geotechnika będzie dodatkowym atutem,
Znajomość programów AutoCad i Excel,
Doświadczenie przy sporządzaniu dokumentacji geotechnicznej lub projektowaniu wzmocnień podłoża gruntowego będzie dodatkowym atutem,
Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny ,
Komunikatywność i otwartość,
Asertywność i umiejętność krytycznego myślenia,
Solidne podstawy z zakresu mechaniki gruntów,
Nastawienie na rezultat,
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży,
Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

Dane firmowe

Mota Engil
Opolska 110
31-323 Kraków
Email: joanna.tokarska-jablonska@mota-engil-ce.eu