← Wstecz | Drukuj

Spedytor Międzynarodowy / Hays

Oferta z dnia: 24/02/2020
O firmie

Duża firma spedycyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Katowice / małopolskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

Działanie w celu pozyskiwania aktywnego pozyskiwania nowych Klientów oraz Przewoźników

Realizowanie usług spedycji drogowej o charakterze krajowym lub międzynarodowym

Realizowanie wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz ponoszonych kosztów transportu

Praca w ramach giełd transportowych

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego – minimum dwuletnie

Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów i Przewoźników

Umiejętność pracy w ramach giełd transportowych (m.in. Timocom, Transporeon, Trans.eu)

Mile widziana znajomość programu SPEED

Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy

Możliwość awansu na stanowisku

Starszego Spedytora/Team Leadera

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
Możliwość dalszego rozwoju kariery

Organizowanie rozwojowych szkoleń dla pracowników

Benefity pracownicze

Forma kontaktu

Zapraszamy do kontaktu mailowego

Dane firmowe

Hays
Chorzowska 6
40-001 Katowice
Email: student@hays.pl