← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy / specjalność budowlana / Skanska

Oferta z dnia: 06/03/2020

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy / specjalność budowlana
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Dołącz do Obszaru Poznań Budownictwa Ogólnego i wesprzyj rozwój specjalności budowlanej w Skanska.

Będziesz zajmować się:

•rozliczaniem robót wpodwykonawstwie i siłach własnych

•nadzorem nad pracamipodwykonawców i sił własnych

•przygotowaniem dokumentacjipowykonawczej i odbiorowej

•sporządzaniem przedmiarów iobmiarów robót

•sporządzaniem zapytań ofertowych

•weryfikacją poprawności ofertskładanych przez podwykonawców

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

•masz wykształcenia wyższe budowlane

•mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•potrafisz pracować w zespole

•posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy

•jesteś osobą dyspozycyjną

•znasz pakiet MS Office

•mile widziana znajomość jęz. angielskiego

•posiadasz prawo jazdy kategorii B

•mile widziana znajomość programów NormaPro i AutoCad

Oferujemy

Co zyskasz?

•możliwość pracy na różnorodnych projektach

•możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

•możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branży w ramach budownictwa ogólnego

Miejsce pracy:
Poznań

Dane firmowe

Skanska
Al. „Solidarności” 173
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl