Projektant instalacji fotowoltaicznych / Lion Energy Group Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 25/05/2020

Lion Energy Group Sp. z o.o. już od 2013 roku zajmuje się fotowoltaiką, czyli gałęzią Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), która zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną.

Projektujemy oraz wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla klientów osób prywatnych, firm, rolników czy sieci handlowych. Zajmujemy się instalacjami na dachach domów, dachach wielkopowierzchniowych budynków magazynowych i przemysłowych oraz farmami fotowoltaicznymi.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Leszno / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko
projektanta instalacji fotowoltaicznych, do którego należeć będą następujące zadania:

- projektowanie instalacji fotowoltaicznych
- dobór optymalnych komponentów instalacji
- sporządzanie dokumentacji projektowej
- koordynacja międzybranżowa pomiędzy biurem projektowym a budową
- wsparcie sieci sprzedaży w aspektach technicznych rozwiązań związanych z PV

Wymagania

- wykształcenie wyższe z kierunku elektroenergetyka lub pokrewnych
- uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych
- doświadczenie w opracowaniach wniosków o warunki przyłączenia urządzeń wytwórczych energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych,
- znajomość zagadnień i wymogów w zakresie projektów budowlanych,
- wiedza na temat rozwiązań instalacji fotowoltaicznych, w tym zakresie doboru komponentów
- znajomość Akcji Energetycznych,
- pracowitość i zaangażowanie w rozwój firmy,
- systematyczność, dokładność
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- system szkoleń doskonalących
- niezbędne narzędzia pracy
- uczestnictwo w tworzeniu nowego działu w firmie
- pracę w młodym, zgranym zespole i miłej atmosferze

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy aplikować przez portal bądź drogą mailową na adres rekrutacja@lioneg.pl
Na zgłoszenia czekamy do 15.06.2020 r.

Prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lion Energy Group Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dane firmowe

Lion Energy Group Sp. z o.o.
Geodetów 3
64-100 Leszno
Email: rekrutacja@lioneg.pl
WWW: lioneg.pl