1. Inspektor nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej / Kovo Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 07/12/2020

Świadcząc usługi w zakresie produkcji i instalowania konstrukcji metalowych oraz usługi w zakresie rekrutacji i outsourcingu personalnego, pragniemy, aby logo naszej firmy kojarzyło się nam i naszym partnerom z profesjonalizmem, rzetelnością i zaufaniem.

Stanowisko: 1. Inspektor nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1202 ze zm.), posiadająca minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie tj. inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika budowy lub kierownika robót konstrukcyjno-budowlanych, posiadający doświadczenie w robotach ziemnych, konstrukcjach żelbetowych i drogowych; posiadający podstawową znajomość instalacji sanitarnych i wodnych; mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wymagania

-uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1202 ze zm.),
-posiadająca minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie tj. inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika budowy lub kierownika robót konstrukcyjno-budowlanych, posiadający doświadczenie w robotach ziemnych, konstrukcjach żelbetowych i drogowych;
-posiadający podstawową znajomość instalacji sanitarnych i wodnych;
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Warunki zatrudnienia do negocjacji na etapie rekrutacji.

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail rekrutacja@kovo.pl

Dane firmowe

Kovo Sp. z o.o.
10 lutego 16
81-364 Gdynia
Email: rekrutacja@kovo.pl