← Wstecz | Drukuj

Inżynier ds. energetyki cieplnej / GRHPolska

Oferta z dnia: 06/01/2021
O firmie

GRHPolska.com

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. energetyki cieplnej
Miejsce pracy: LubartóW / lubelskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
kierowanie pracą zakładowej kotłowni praowej (kotły i paliwo stałe)
kierownie pracą rozdzielni pary i autoklawizacji betonu komórkowego
nadzór nad gospodarką wodno-ściekową (własne ujęcie)
nadzór nad pracą sprężarek i instalacji przemysłowych sprężonego powietrza
współpraca z UDT
współpraca i wdrażanie usprawnień pracy działu

Wymagania

znajomość zagadnień z zakresu ciepłownictwa, wytwarzania pary i jej wykorzystania w procesach autoklawizacji oraz pneumatyki
umiejętność planowania pracy swojej, jak i zespołu
komunikatywność i umiejętmność pracy w zespole
mile widziane uprawnienia dozorowe z zakresu energetyki

Oferujemy

umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku (40 godz. tygodniowo, 5 dni w tygodniu)
premia zasadnicza + premie
benefity w postaci: funduszu socjalnego, nagród okolicznościowych, ubezpieczenia grupwego, szkolenia

Forma kontaktu

k.jopek@grhpolska.com

Dane firmowe

GRHPolska
Litewska 4a
35-302 Lubartów
Email: k.jopek@grhpolska.com
WWW: grhpolska.com