Inżynier ds. Zapewnienia Jakości / Zignago Vetro Polska S.A.

Oferta z dnia: 18/01/2021

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Zapewnienia Jakości
Miejsce pracy: Pilawa / mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Obsługa zgłoszonych przez Klientów niezgodności przy użyciu narzędzi jakościowych (5W, Ishikawa, 8D)
• Analiza przyczyn niezgodności jakościowych i planowanie działań korygujących
• Kontakt z klientami i ustalanie wymagań jakościowych dla wyrobów
• Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji jakościowej
• Przygotowywanie Świadectw Jakości
• Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
• Doskonalenie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klientów i zapewnienia najwyższej jakości wyrobów
• Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji bieżących zadań

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością)
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemów z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
• Znajomość rysunku technicznego
• Komunikatywność
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się

Oferujemy

• Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole
• Szkolenia, w tym wyjazd do jednej z hut należących do Grupy Zignago Vetro S.p.A.
• Regulaminowa premia miesięczna

Forma kontaktu

Email: rekrutacja@pl.zignagovetro.com

Dane firmowe

Zignago Vetro Polska S.A.
Osadnicza 8, Trąbki
08-440 Pilawa
WWW: https://zignagovetro.com/pl/koncern/