Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych / Mostostal Warszawa

Oferta z dnia: 18/01/2021

Mostostal Warszawa S.A, jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

wsparcie zespołu inżynierskiego poprzez prowadzenie spraw ekonomiczno-finansowych projektu - praca w biurze budowy,
ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach,
wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacja należności,
bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami,
samodzielne prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami,
weryfikowanie zapisów umownych dotyczących kwestii finansowych oraz zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),
przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w SAP,
archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania

wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym,
doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu rozliczeń,
bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość systemu SAP,
prawo jazdy kat. B,
komunikatywność,
umiejętność analitycznego myślenia,
rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
bardzo dobra organizacja pracy,
mile widziana - otwartość na pracę w delegacji w przypadku kontynuacji pracy na kolejnych kontraktach realizowanych przez firmę.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość długofalowej współpracy,
pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
przyjazną atmosferę pracy,
szeroki pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego: http://bit.ly/2Kq4YaF

Dane firmowe

Mostostal Warszawa
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: j.bogdanowicz@mostostal.waw.pl
WWW: www.mostostal.waw.pl