← Wstecz | Drukuj

Elektryk / Ambasada Amerykanska

Oferta z dnia: 22/01/2021
O firmie

Ambasada Amerykanska
Al. Ujazdowskie 29/31
00-540 Warszawa

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną. Wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych instalacji elektrycznych oświetleniowych i siłowych, generatorów oraz sprzętu elektrycznego. Diagnozowanie stanu technicznego instalacji, wykrywanie uszkodzeń oraz dobieranie odpowiednich zabezpieczeń

Wymagania

•Ukończona szkoła średnia o profilu elektrycznym;
•Minimum 3 lata pracy jako wykwalifikowany elektryk;
•Znajomość instalacji elektrycznych; uprawnienia elektryczne do 1kV
•Posiadanie ważnego prawa jazdy;.
•Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

•Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
•Roczną pensję w wysokości 75,319 zł brutto
•Darmowe lekcje j. angielskiego
•Dodatkowe dni wolne – święta amerykańskie
•Trzynastą pensję w grudniu i inne benefity

Aplikacje przyjmowane są do 29 stycznia 2021 wyłącznie przez elektroniczny system rekrutacyjny ERA dostępny na stronie internetowej Ambasady:

Email: WarsawRecruitment@state.gov