Kierownik Projektu w zakresie technologii energetycznych / PZP Personel Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 28/10/2021
O firmie

Jesteśmy niemiecką Agencją Pracy
PZP Personel sp. z o.o., z siedzibą
w Elblągu. Rekrutujemy wykwalifikowaną kadrę specjalistów dla sprawdzonych niemieckich firm.

Stanowisko: Kierownik Projektu w zakresie technologii energetycznych
Nr ref.: 21871
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
-Planowanie, doradztwo i obsługa projektów w zakresie TGA (techniczne wyposażenie budynków),inżynierii usług budowlanych.
-Opracowanie wymagań technicznych i specyfikacji konceptualnych z klientem,
-Ekonomiczne studia wykonalności i ekonomiczna optymalizacja planowania, porównania i analizy systemów.
-Nadzór nad kilkoma lub poszczególnymi usługami TGA w zależności od wielkości projektu techniczne, wyposażenie budynków.
-Przygotowanie i negocjowanie ofert uzupełniających.
-Interfejs koordynacji dla wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych partnerów projektu.
-Sprawdzanie i ocenianie wyników pracy wykonawców oraz monitorowanie procesu budowy i kontroli jakości.
-W zależności od Twojego doświadczenia i własnych wyobrażeń, możliwe jest powierzenie Ci zadania w obszarze działalności projektowej lub w obszarze usług.

Wymagania

-Zdobyte kwalifikacje mistrza rzemiosła, technika lub inżyniera w zakresie techniki grzewczej, techniki budowlanej, energetycznej i środowiskowej lub techniki zaopatrzenia.
-Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
-Zaangażowanie i gotowość do działania, jak również zorientowana na cel, zorganizowana
i zorientowana na koszty praca.
-Otwartość na nowe i wymagające zadania, znajomość obowiązujących norm.
-Preferowana prezencja, asertywność, chęć komunikowania się oraz znajomość programów
MS Office dopełnią Twój profil.
-Prawo jazdy klasy B + auto, znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
-Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą.
-Płatny urlop, dodatkowo diety.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl
dzwonimy pod podany nr.telefonu www.pzp-personel.pl

Dane firmowe

PZP Personel Sp. z o.o.
Hetmańska 3N
82-300 Elbląg
Email: elblag@pzp-personel.pl
WWW: www.pzp-personel.pl