← Wstecz | Drukuj

Projektant HVAC / Venitx Sp. zo.o.

Oferta z dnia: 26/05/2021

Firma VENTIX to zespół specjalistów, który kompleksowo i profesjonalnie świadczy swoje usługi od momentu powstania pomysłu, wykonania projektu poprzez realizację i serwis w zakresie: klimatyzacja , wentylacja przemysłowa, ogrzewanie, pompy ciepła.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant HVAC
Miejsce pracy: Jaworzno / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

• wykonywanie projektów z branży sanitarnej : instalacji wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne
•mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
•umiejętność pracy w zespole
•znajomość pakietu Office
•znajomość programów z grupy AutoCAD
•mile widziana znajomość programów Revit MEP
•znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie np. ventpack, InstalSoft
•praca w biurze, udział w naradach i działaniach związanych z obsługą projektową budowy

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
• przyjazną atmosferę i warunki pracy
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
• możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w miłym zespole

Forma kontaktu

tel.32 753 03 08
e-mail: a.jedynak@ventix.pl

Dane firmowe

Venitx Sp. zo.o.
Staszica 20
43-600 Jaworzno
Email: a.jedynak@ventix.pl