← Wstecz | Drukuj

Technolog / SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.

Oferta z dnia: 09/06/2021

Od ponad 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,
jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog
Nr ref.: DT01_2021
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• realizacja projektów technologicznych dla klientów oraz wewnątrz organizacji
• projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz rozwiązań konstrukcyjnych
• sporządzanie dokumentacji technologicznej
• projektowanie prostych rozwiązań mechanicznych dla działu produkcji w celu doskonalenia procesów technologicznych
• współpraca z zewnętrznymi konstruktorami oraz narzędziowniami
• wsparcie działu produkcji w bieżącej pracy w zakresie technologii wytwarzania

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektronika lub pokrewne)
• min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów dotyczących opracowywania wyrobów lub komponentów
• bardzo dobra praktyczna znajomość projektowania w CAD
• wysoki poziom umiejętności w modelowaniu 3D w oprogramowaniu typu Inventor lub SolidWorks
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu druku 3D
• znajomość języka angielskiego na poz. B2
• mile widziana znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
• mile widziana umiejętność tworzenia schematów elektronicznych

Oferujemy

• realny wpływ na rozwój organizacji
• system premii powiązanych z wynikami pracy
• pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)
• niezbędne narzędzia pracy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• indywidualny program adaptacji
• atmosferę wsparcia
• pracę w ciekawej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: praca@sorimex.pl
z zaznaczeniem w temacie numeru referencyjnego: DT01_2021

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Podając swoje dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych. Jednocześnie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy obowiązkowo dopisać w kierowanych do nas dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez SORIMEX sp. z o.o. sp. k. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”
Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 3 lat.
Przypominamy, że każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@sorimex.pl

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam skontaktowanie się z Tobą.

O szczegółowych zasadach przetwarzania przez firmę SORIMEX Twoich danych osobowych oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, można dowiedzieć się więcej z naszej Polityki prywatności, którą znajdziesz na stronie internetowej www.sorimex.pl.

Dane firmowe

SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.
Równinna 25
87-100 Toruń
Email: praca@sorimex.pl
WWW: www.sorimex.pl