← Wstecz | Drukuj

Inżynier -praca w nadzorze-Turkmenistan / Briesku

Oferta z dnia: 09/06/2021
O firmie

Briesku Holding EU

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier -praca w nadzorze-Turkmenistan
Miejsce pracy: Bratislava / zagranica / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Poszukujemy inżynierów z doświadczeniem w układaniu nawierzchni asfaltowych oraz ze znajomością pracy w laboratorium drogowym przy badaniu asfaltu.

Praca w nadzorze nad budową autostrady w Turkmenistanie

Wymagania

Wymagania:
Udokumentowanie doświadczenie w pracy w układaniu nawierzchni asfaltowych
Doświadczenie w pracy w laboratorium przy badaniu asfaltu

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)

Paszport Covidovy

Gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy

4.000 EUR NETTO umowa B2B
Zakwaterowanie, wyzywienie oraz przeloty po stronie firmy
Start kontraktu czerwiec 2021
Długość kontraktu 6-12 miesięcy

Forma kontaktu

info@briesku.eu

Dane firmowe

Briesku
Tomasikova 26
8210001 Bratislava
Email: info@briesku.eu