Monter - instalator systemów teletechnicznych / Gunnebo Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 07/07/2021

GUNNEBO Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy, światowy lider w zakresie zabezpieczeń technicznych. Od wielu lat działamy na rynku globalnym, współpracujemy z największymi światowymi bankami, instytucjami, sieciami i skutecznie pomagamy im w zabezpieczeniu ich dóbr i mienia.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter - instalator systemów teletechnicznych
Nr ref.: MF/07/2021
Miejsce pracy: Kalisz / wielkopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Aktualnie, do naszego kaliskiego zespołu technicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT – technik serwisu

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu elektrotechniki bądź automatyki, lubisz pracować z nowymi technologiami, a dodatkowo jesteś mobilny i nie straszne Ci są zagraniczne podróże – mamy pracę dla Ciebie.

Lokalizacja: praca mobilna

Zadania:

• wdrażanie i instalacja nowoczesnych systemów zabezpieczeń u klientów firmy, zarówno w Polsce, jak i na świecie
• wykonywanie niezbędnych napraw i konserwacji sprzętu i urządzeń, dokonywanie okresowych przeglądów i serwisu systemów zabezpieczeń
• realizowanie zobowiązań gwarancyjnych przedsiębiorstwa wobec klientów, wykonywanie przeglądów pogwarancyjnych
• diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych i usuwanie awarii urządzeń
• raportowanie przeprowadzonych prac, m.in. poprzez sporządzanie odpowiedniej dokumentacji technicznej i serwisowej
• profesjonalna obsługa klientów firmy, nastawiona na budowanie długofalowych i trwałych relacji
• dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania

Nasze wymagania:

• wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe) z zakresu elektroniki lub elektrotechniki
• doświadczenie w obszarach serwisu i montażu instalacji technicznych z branży automatyki, mechatroniki, elektroniki, IT lub pokrewnych
• sprawne posługiwanie się elektronarzędziami
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym elektrycznej)
• obsługa komputera
• język angielski w zakresie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
• bardzo duża samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę, na pełen etat na jasnych i atrakcyjnych warunkach
• stawki podstawowe dostosowane do umiejętności i kompetencji kandydata
• dodatkowo - bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. premie, dodatki, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, MultiSport)
• bardzo odpowiedzialną i ciekawą pracę, pełną wyzwań i wymagającą ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• szkolenia wdrażające i doskonalące dla naszych pracowników, ja również poszerzające ich kompetencji zawodowe (np. kursy zawodowe, dodatkowe uprawnienia itp.)

Dodatkowo:
• nasi pracownicy pracują z nami latami, gdyż nie szukamy ludzi na chwilę, a na stałe
• podróżują zarówno po Polsce, jak i po całym świecie, wykonując swoje obowiązki służbowe

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR i udziału w procesie rekrutacji. Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą RODO najpóźniej do 31 lipca br. na adres mailowy:
rekrutacja@gunnebo.com

Dane firmowe

Gunnebo Polska Sp. z o.o.
Chopina
62-800 Kalisz
Email: rekrutacja@gunnebo.com
WWW: www.bramkgunnebo.com/praca