← Wstecz | Drukuj

Integrator Autosar / PZP Personel Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 23/09/2021

PZP Personel Agencja Doradztwa Personalnego nr 21871 jest firmą która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i inżynierów dla zagranicznych przedsiębiorstw z długoletnim doświadczeniem z dziedzin jak: stolarstwo, obróbki metali, budowy maszyn i urządzeń, branży samochodowej i wiele innych w okręgu Osnabrück, Melle i Bad Oeyenhausen. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienie oparte na umowie o pracę zawartą bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą lub we własnej Spółce pracy tymczasowej z opcja przejścia do firmie docelowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Integrator Autosar
Nr ref.: 21871
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Obowiązki pracownika:
- Konfiguracja i integracja Autosar i SWC
- Rozwój oprogramowania zgodnie z wymaganiami branży motoryzacyjnej
- Obsługa komunikacji w pojazdach, np. CAN/LIN

Wymagania

Wymagania:
- Ukończone studia w kierunku technicznym
- Doświadczenie w użyciu narzędzi Vector AUTOSAR takich jak DaVinci Configurator
i Deweloper
- Umiejętność programowania w C wbudowanym
- Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
- Prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy

Oferujemy:
- Wysokie zarobki
- Rodzinna firma z przyszłością, z płaską hierarchią i kulturą korporacyjną opartą
na partnerstwie
- Kompleksowy i trwały proces indukcji z udziałem kolegów i pracowników różnych
działów zgodnie z ustrukturyzowanym planem
- Elastyczne modele czasu pracy dla zrównoważonej i indywidualnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
- Profesjonalne i indywidualne szkolenia w celu ciągłego rozwoju osobistego
i zawodowego
- Myślenie i działanie zorientowane na zespół, regularne integracje pracownicze
- Na początek zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym w bliskim położeniu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl tel. 55 230 4441 www.pzp-personel.pl

Dane firmowe

PZP Personel Sp. z o.o.
Hetmańska 3N
82-300 Elbląg
Email: elblag@pzp-personel.pl
WWW: www.pzp-personel.pl