← Wstecz | Drukuj

Senior Lean Manager (k/m) / PZP Personel Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 23/09/2021

PZP Personel Agencja Doradztwa Personalnego nr 21871 jest firmą która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i inżynierów dla zagranicznych przedsiębiorstw z długoletnim doświadczeniem z dziedzin jak: stolarstwo, obróbki metali, budowy maszyn i urządzeń, branży samochodowej i wiele innych w okręgu Osnabrück, Melle i Bad Oeyenhausen. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienie oparte na umowie o pracę zawartą bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą lub we własnej Spółce pracy tymczasowej z opcja przejścia do firmie docelowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Senior Lean Manager (k/m)
Nr ref.: 21871
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Obowiązki pracownika:
- Analiza i ocena, ukierunkowana i trwała optymalizacja procesów produkcji i przepływu zamówień z perspektywy Lean. Komunikacja i wyznaczanie celów Lean
- Identyfikacja, strukturyzacja, koordynacja i aktywna kontynuacja inicjatyw Lean
- Rozwój i wprowadzanie szczupłych, płynnych, standaryzowanych procesów we
współpracy z kadrą kierowniczą. Rejestrowanie potencjału redukcji kosztów
- Trening i szkolenie w zakresie Lean, regularne aktualizacje statusu działań Lean
- Udział w między-lokalizacyjnych działaniach Lean Management, jak również w działaniach specyficznych dla lokalizacji we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych (Europa, Azja, Chiny)

Wymagania

Wymagania:
- Ukończone studia wyższe w zakresie inżynierii przemysłowej lub inne kursy związane z produkcją/zarządzaniem Lean
- Kwalifikacje jako Lean Manager lub porównywalne kwalifikacje
- Dobrze ugruntowane doświadczenie w niezależnym wprowadzaniu i wdrażaniu szczupłego zarządzania w firmie produkcyjnej
- Umiejętność tworzenia narzędzi i metod Lean-5s, ShopFloorManagement, KANBAN
OnePiece Flow, VSM, KAIZEN, KATA, …..
- Doskonałość procesowa i silne umiejętności analityczne, zrównoważona
i motywująca osobowość przywódcza
- Gotowość do radzenia sobie ze specjalnymi wyzwaniami związanymi z produkcją
systemów magazynowania materiałów niebezpiecznych
- Pewność siebie w obsłudze programów MS Office. Gotowość do podróży służbowych
- Pożądany certyfikat Six Sigma Green Belt
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość języka niemieckiego
jest pożądana/alternatywnie włoskiego, francuskiego lub czeskiego

Oferujemy

Oferujemy:
- Praca w firmie zajmującej się ochroną środowiska
- Ekscytujące, pełne wyznań zadania w nowoczesnym środowisku i miłej atmosferze pracy. Ustrukturyzowane i profesjonalne szkolenie
- Bycie częścią zespołu działającego na arenie międzynarodowej
- Możliwość pracy w jednym z oddziałów firmy we Francji, Czechach lub w centrali
w Niemczech
- Wysokie wynagrodzenie, stała umowa, stabilna firma

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl www.pzp-personel.pl
tel. 55 230 4441

Dane firmowe

PZP Personel Sp. z o.o.
Hetmańska 3N
82-300 Elbląg
Email: elblag@pzp-personel.pl
WWW: www.pzp-personel.pl