KIEROWNIK ROBOT / NADZOR BUDOWLANY / Strokol DPPersonalberatung

Oferta z dnia: 06/08/2021

Jesteśmy Firma rodzina od ponad 130 lat. Nasza główna siedziba znajduje się na Bawarii (Niemcy) i zatrudniamy ok. 1300 osób. Oferujemy doradztwo w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również generalne wykonawstwo obiektów „pod klucz”. Produkcja realizowana jest w sześciu fabrykach na terenie Niemiec południowych. Poszukujemy aktualnie wsparcia w koordynacji, nadzorze budowlanym na terenie całych Niemiec.

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK ROBOT / NADZOR BUDOWLANY
Nr ref.: DE2022/BW
Miejsce pracy: Bonn / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Po odpowiednim wprowadzeniu/przeszkoleniu przez doświadczonego kierownika projektu (Mentor) będziesz, w zależności od dotychczasowego doświadczenia zawodowego: samodzielnie koordynować i monitorować projekty z zakresu budowy prefabrykatów (montażu) lub budowy pod klucz
• Koordynacja różnych branż (podwykonawcy) na placach budowy i zapewnić płynny przebieg budowy
• Koordynacja terminów
• Kontrola kosztów

Wymagania

Ukończone studia budowlane / lub średnie wyksztalcenie techniczne /lub podobne doświadczenie praktyczne
• Mile widziane jest pierwsze doświadczenie zawodowe (1-3 lata) w zakresie budownictwa kubaturowego i budownictwa pod klucz
• Damy szansę utalentowanym Absolwentom
• Znajomość języka niemieckiego co najmniej B2

Oferujemy

•Umowe o prace w ustabilizowanej firmie
• Duże możliwościach rozwoju zawodowego
• Otrzymasz gruntowne wprowadzenie i ciekawy pakiet wynagrodzeń (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)

Forma kontaktu

Strokol DPPersonalberatung
Fritz-Schäffer-Straße 1
53113 Bonn

Telefon: + 49 (0) 228 9293-9183
Mobil: + 49 (0) 162 2193-545
E-Mail: info@strokol.de
www.strokol.de

53113 Bonn
Email: info@strokol.de
WWW: strokol.de