KRESLARZ CAD 2D/3D- KONSTRUKCJE PREFABRYKOWANE / Strokol DPPersonalberatung

Oferta z dnia: 06/08/2021
O firmie

Zaklad prefabrykacji w Niemczech Centralnych.

Oferowana praca

Stanowisko: KRESLARZ CAD 2D/3D- KONSTRUKCJE PREFABRYKOWANE
Nr ref.: DE2022/FT
Miejsce pracy: Niemcy, Bonn / zagranica / Niemcy
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

• Modelowanie 3D prostych elementów prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych
• Tworzenie planów detalicznych 2D (plany szalunkowe/ zbrojeniowe/ montażowe)
• Współpraca z produkcja

Wymagania

• Ukończone studia budowlane (Inżynier/ Magister)
• Pierwsze doświadczenie zawodowe w konstrukcjach betonowych lub prefabrykowanych konstrukcjach żelbetowych
• Znajomość programu AutoCad lub innych
• Zrozumienie statyki
• Mile widziane jest pierwsze doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów
• Znajomość języka niemieckiego B1

Oferujemy

• Stała zatrudnienie
• Indywidualne i kompleksowe szkolenie
• Wsparcie w rozwoju zawodowym
• Wsparcie techniczne i możliwości szkoleniowe
• Polskojęzyczne wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w pierwszej fazie
• Praca
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Zwrot kosztów podróży na rozmowy kwalifikacyjne

Forma kontaktu

E-Mail: info@strokol.de

Dane firmowe

Strokol DPPersonalberatung
Fritz-Schäffer-Straße 1
53113 Niemcy, Bonn
Email: info@strokol.de
WWW: strokol.de