← Wstecz | Drukuj

Młodszy Kontroler Finansowy / Mota Engil

Oferta z dnia: 19/08/2021

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie
w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Kontroler Finansowy
Nr ref.: MKF/08/2021
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności
Wsparcie w wdrażaniu systemu kontroli i optymalizacji kosztów projektów budowlanych,
Współpraca z zespołem podczas kontroli kosztów i przychodów realizowanych projektów,
Wsparcie w bieżących działaniach działu controllingu,
Udział w przygotowaniu budżetów,
Zarządzanie kaucjami, zaliczkami,
Przygotowywanie bieżących analiz i raportów z obszaru finansowego kontraktu,
Zarządzanie procesem rozliczeń należności i zobowiązań oraz nadzór nad płynnością finansową kontraktu,
Rozliczanie pracy sprzętów i maszyn,
Współpraca z Podwykonawcami, Dostawcami, Usługodawcami,
Udział w przygotowaniu oraz gromadzeniu dokumentów finansowych na potrzeby rozliczeń z Zamawiającym,
Nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowych na poszczególnych kontrahentach i kontach,
Udział w ewidencji i koordynacji obiegu dokumentów kontraktu,
Ścisła współpraca z pozostałymi pionami, działami organizacji oraz Centralą.

Wymagania

Ścisła współpraca z pozostałymi pionami, działami organizacji oraz Centralą

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w międzynarodowej firmie,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia z j. angielskiego).

Dane firmowe

Mota Engil
Opolska
31-323 Kraków
Email: joanna.tokarska-jablonska@mota-engil-ce.eu