Płatny staż w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa / ZF Group

Oferta z dnia: 04/02/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Stanowisko: Płatny staż w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Dołącz do Działu Symulacji jako Stażysta i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej!

Twoje zadania:
Do zadań stażysty w dziale symulacji należy pomoc Inżynierom CAE ds. symulacji pasywnych systemów bezpieczeństwa w budowaniu/integrowaniu modeli wirtualnych poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa do środowiska samochodu. Dodatkowym zadaniem jest wykonywanie obliczeń numerycznych zderzeń czołowych/bocznych samochodów osobowych i przygotowywanie wstępnych raportów z otrzymanych wyników.

Wymagania

Profil Kandydata:
• Ukończone studia na kierunku mechanika, fizyka, lotnictwo lub budownictwo
• Uczelniana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Biegłość w posługiwaniu się aplikacjami MsOffice
• Chęć do nauki, umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność oraz umiejętność wyciągania i formułowania wniosków

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss, Moldflow lub MSC Adams, znajomość środowiska Unix/Linux/Windows

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Umowę o pracę na okres do 15 miesięcy; cały etat lub 4/5 (4 dni w tygodniu);
• Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej (po okresie wdrożenia);
• Perspektywy rozwoju osobistego oraz możliwość zatrudnienia na stanowisku specjalisty (po ukończeniu okresu stażowego lub w trakcie trwania stażu);
• Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY Benefit, system zniżek na towary i usługi;
• Koleżeńską atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Be part of our ZF team as Stażysta w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa and apply now!

Contact:
Mateusz Zamora

Link:

Dane firmowe

ZF Group
Słowackiego
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: joanna.becher@zf.com