← Wstecz | Drukuj

Inżynier ds. Sprzedaży / Tobea Sp.z o.o.

Oferta z dnia: 27/09/2021

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego Klienta- polskiej, rodzinnej firmy LC Elektronik (www.lcelektronik.com) poszukuje osoby na stanowisko Inżynier ds. sprzedaży.

Inżynier ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

LC Elektronik to polska, rodzinna firma z ponad 30- letnią tradycją, którą tworzy 40- osobowy, zgrany zespół. LC Elektronik wspiera producentów urządzeń elektronicznych, projektując i produkując klawiatury, fronty foliowe, płyty nośne i czołowe oraz oferując szereg usług, jak np. frezowanie, klejenie optyczne, druk cyfrowy. Swoje produkty LC Elektronik eksportuje na wszystkie kontynenty.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży
Nr ref.: IS/09/21
Miejsce pracy: Lublin / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Kogo szukamy?
Inżyniera, który wesprze dział sprzedaż i dołączy do 3- osobowego działu handlowego,
człowieka, który przejmie obsługę obecnych i nowych klientów firmy, oferując im wsparcie i doradztwo techniczne, nie tylko w języku polskim, ale również angielskim,
osobę, która ceni sobie stabilne zatrudnienie, współpracę opartą na szacunku, transparentnych zasadach i jasnym podziale odpowiedzialności.

Na tym stanowisku NIE będziesz
aktywnie sprzedawać i pozyskiwać klientów
jeździć do kontrahentów
rozliczana/y z targetów i z KPI

Jakie będą główne zadania Doradcy Technicznego?
przygotowanie, weryfikacja wstępnych projektów, rysunków technicznych potrzebnych do wyceny,
obsługa obecnych oraz nowych klientów od momentu złożenia zapytania ofertowego do momentu podpisania zlecenia,
współpraca z działem projektowym i produkcją,
wyszukiwanie oraz współpraca z poddostawcami na komponenty niestandardowe,
budowanie i rozwijanie relacji z klientami - rozmowy telefoniczne, spotkania on-line,
poszukiwanie nowych obszarów rozwoju oferty firmy.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?
umiejętności obsługi oprogramowania technicznego jak AutoCad LT, AutoCad Fusion 360, AutoCad Inventor itp.
znajomości j. angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami,
umiejętności technicznych popartych wykształceniem technicznym- inżynierskim,
nastawienia na bezpośrednią współpracę z klientem,
zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta w kontakcie telefonicznym oraz mailowym,
doskonałej organizacji pracy własnej,
proaktywności, umiejętności proponowania klientowi dodatkowych rozwiązań,
otwartości na zmiany, wprowadzanie usprawnień i wpływu na rozwój organizacji,
dodatkowo mile widziana będzie znajomość obsługi programów graficznych jak np. Adobe Illustrator, Corel.

Oferujemy

Co oferujemy?
wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7.500 zł netto na FV przy umowie B2B,
solidne premie od obrotu bez górnej granicy, transparentny sposób rozliczeń,
pracę w godzinach 8-16, w biurze firmy na Bielanach w Warszawie (ul. Pułkowa), z czasem możliwość częściowej pracy zdalnej,
bezpośrednią współpracę i wdrożenie przez dyrektora operacyjnego i współpracowników z działu handlowego,
wsparcie w rozwoju do uzyskania pełnej samodzielności w pracy na stanowisku,
pracę w zgranym zespole ludzi kreatywnych i ambitnych, których pomysły realnie zmieniają organizację.

Forma kontaktu

magdalena.wasilewska@tobea.pl

Dane firmowe

Tobea Sp.z o.o.
Onyksowa
20-582 Lublin
Email: magdalena.wasilewska@tobea.pl