← Wstecz | Drukuj

Mechanik Maszyn Budowlanych / FPS

Oferta z dnia: 07/10/2021

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Maszyn Budowlanych
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
Lokalizacja:

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Diagnozowanie i usuwanie usterek
• Dokonywanie przeglądów okresowych
• Uruchomienia maszyn

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie średnie techniczne
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mechanik lub elektromechanik w branży maszyn ciężkich lub pokrewnej)
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezspośrednio u docelowego Pracodawcy
• Program wdrożeniowy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• E- learningi oraz szkolenia techniczne i produktowe średnio 70h szkoleń w roku
• Premię kwartalną w oparciu o system motywacyjny
• Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
• Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
• Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, bilety do kina, prezenty dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach
• Spotkania integracyjnie
• Mocne wsparcie merytoryczne miedzy mechanikami
• Współpraca ze stałym zespołem (bardzo mała rotacja) w przyjaznym i partnerskiej atmosferze
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód serwisowy, telefon, komputer, odzież roboczą, artykuły BHP

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775.

Dane firmowe

FPS
Wierzbowa 21/1
90227 Łódź
Email: kamila.swies@fps-work.pl