Kierownik działu technologicznego / SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.

Oferta z dnia: 08/10/2021

Od ponad 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,
jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik działu technologicznego
Nr ref.: KDT_02/2021
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

• koordynacja pracy podległego zespołu w obszarze technologii produkcji kabli i przewodów medycznych, elektrod EKG oraz laboratorium
• nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów do produkcji
• bieżąca współpraca z działem sprzedaży w zakresie analizy zapytań od klientów oraz realizacji projektów w ramach umów z klientami
• bieżąca współpraca z narzędziowniami w zakresie wdrażania i modernizacji form wtryskowych
• planowanie i wdrażanie nowych procesów technologicznych
• nadzór nad gromadzeniem oraz aktualizacją wiedzy w zakresie technologii produkowanych wyrobów
• nadzór nad dokumentacją techniczną produkowanych wyrobów
• nadzór nad wdrażaniem nowych materiałów do produkcji
• nadzór nad projektowaniem i wykonywaniem prototypów oraz wyrobów gotowych przy użyciu druku 3D
• sporządzanie comiesięcznego raportu dotyczącego prowadzonych w dziale projektów B+R

Wymagania

• wyższe techniczne - elektronika, mechanika, zarządzanie i inżynieria produkcji
• min. 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku inżynierskim oraz 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
• doświadczenie w zakresie wdrażania nowych produktów oraz form wtryskowych
• doświadczenie we współpracy z działem produkcji
• praktyczna wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji technicznej
• bardzo dobra znajomość oprogramowania typu AutoCAD
• doba znajomość modelowania w 3D oraz zagadnień związanych z drukiem 3D
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft 365
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2, mile widziane C1)

Oferujemy

• ciekawą pracę pełną ambitnych wyzwań w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
• zaplanowany proces adaptacji
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie stałe oraz premie powiązane z wynikami pracy
• wsparcie w zespole nastawionym na współpracę
• możliwość wpływania na rozwój podległego obszaru
• niezbędne narzędzia pracy
• pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)
• realny work-life balance

Forma kontaktu

Mailowo: praca@sorimex.pl
telefonicznie: 56/ 657 77 12

Dane firmowe

SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.
Równinna 25
87-100 Toruń
Email: praca@sorimex.pl
WWW: www.sorimex.pl