Pracuj w obszarze elektronicznym w Centrum Inżynieryjnym / ZF Group

Oferta z dnia: 10/01/2022

Pracuj w naszych Centrach Inżynieryjnych w obszarze elektroniki!
W Częstochowie i Łodzi zajmujemy się pracą badawczo-rozwojową, tworzeniem algorytmów, rozwijaniem oprogramowania, projektowaniem elektroniki, testami i walidacją produktów. Nasze działania skupiają się wokół aktywnych systemów bezpieczeństwa opartych o kamery, radary oraz wokół pasywnych systemów tworzonych przez układy poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa.
W Bielsku-Białej koncentrujemy się na projektowaniu systemów mechatronicznych, oprogramowania, wytwarzaniu prototypów, przeprowadzaniu testów i walidacji akustycznych, mechanicznych oraz oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS).

We Wrocławiu konstruujemy oraz testujemy elementy hamulcowego pneumatycznego układu zawieszenia autobusów, samochodów osobowych, ciągników siodłowych i naczep, a także komponenty układu sprzęgła i skrzyni biegów.

Stanowisko: Pracuj w obszarze elektronicznym w Centrum Inżynieryjnym
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Rozwijaj się w następujących obszarach:
• Programowanie (C, C#, C++, Python, Java);
• Elektronika;
• Testy i walidacja;
• Cyberbezpieczeństwo;
• Architektura oprogramowania i aplikacje algorytmiczne;
• Oprogramowanie wbudowane.

Wymagania

Czego wymagamy?
• Wykształcenia kierunkowego (rekrutujemy też studentów ostatnich lat!);
• Umiejętności pracy w zespole;
• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Co oferujemy?
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej renomie;
• Elastyczne godziny i możliwość pracy w formie hybrydowej;
• Pracę z innowacyjnymi technologiami i najnowocześniejszym oprogramowaniem;
• Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT lub kartę sportową, system zniżek na towary i usługi;
• Pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko oraz wiele możliwości rozwoju;
• Pakiet relokacyjny.

Forma kontaktu

Kontakt:

Anna Zygmulka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com, tel. +48 34 343 4883

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: joanna.becher@zf.com
WWW: www.zf.com