← Wstecz | Drukuj

Inżynier Testowania (LabView) / ZF Group

Oferta z dnia: 10/01/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Testowania (LabView)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Twoje zadania:

- Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o specyfikację;

- Testowanie elektronicznych modułów poduszek powietrznych dla pasywnych systemów bezpieczeństwa;

- Analiza i raportowanie niezgodności ze specyfikacją;

- Przygotowanie raportów testowych;

- Utrzymanie i rozwój środowiska testowego.

Wymagania

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (kierunki: Informatyka/Elektronika i podobne);

- Znajomość języków programowania – Python lub inne języki skryptowe;

- Mile widziana znajomość środowiska LabView;

- Dobra znajomość języka angielskiego;

- Komunikatywność.

Oferujemy

To oferujemy:

- Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

- Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

- Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

- Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, system MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku);

- Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

- Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

- Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Forma kontaktu

Kontakt:
Anna Zygmulka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com, tel. +48 34 343 4883

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: anna.zygmulka-reszka@zf.com
WWW: www.zf.com