← Wstecz | Drukuj

Inżynier Walidacji EMC / ZF Group

Oferta z dnia: 10/01/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Walidacji EMC
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

• Wykonywanie testów walidacyjnych EMC zgodnie ze specyfikacją klienta;

• Planowanie i weryfikacja postępu w testach, tak aby dostarczać na czas właściwe rezultaty;

• Przygotowywanie i uruchamianie infrastruktury testowej zgodnie ze strategią i planem walidacji;

• Przygotowywanie raportów testowych i statusu testów EMC dla klientów;

• Zapewnienie i monitorowanie właściwej współpracy pomiędzy działami i dyscyplinami;

• Definiowanie i wdrażanie planów naprawczych w przypadku wystąpienia ryzyka opóźnienia;

• Automatyzacja procesów metod testowych oraz procesów wspierających wykonywanie testów.

Wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

• Wykształcenia wyższego, preferowane: elektronika, elektrotechnika bądź pokrewne;

• Mile widziane doświadczenie w testowaniu EMC produktów automotive;

• Podstawowej znajomości metod testowania EMC dla układów elektroniki samochodowej;

• Dobrej organizacji pracy i samodyscypliny - praca w akredytowanym laboratroium badawczym;

• Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie, również w języku angielskim;

• Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;

• Otwartości na potencjalne podróże służbowe.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;

• Poznasz specyfikę pracy w przemyśle Automotive i procesy w nim panujące;

• Zyskasz dostęp do licznych szkoleń i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;

• Pomożemy Ci zdefiniować ścieżkę kariery i będziemy motywować do jej realizacji;

• Panuje u nas przyjazna atmosfera, która wspiera pracę twórczą;

• Dajemy możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz pracy zdalnej;

• Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;

• Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma kontaktu

Kontakt:
Radoslaw Winiarek

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: anna.zygmulka-reszka@zf.com
WWW: www.zf.com