← Wstecz | Drukuj

Młodszy Lider Projektu / ZF Group

Oferta z dnia: 10/01/2022

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje ambitnych osób na stanowisko młodszego lidera projektu oprogramowania. Jeśli masz umiejętności organizacyjne, potrafisz skutecznie dążyć do postawionego celu, dobrze poruszasz się w zagadnieniach technicznych oraz chcesz pracować w międzynarodowych zespołach projektowych – aplikuj do nas!

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Lider Projektu
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Twoje zadania:
• Planowanie, koordynacja, raportowanie wykonania zadań przez członków zespołu projektowego;
• Współpraca z przełożonymi liniowymi w celu bieżącego oraz długoterminowego planowania alokacji członków zespołu projektowego;
• Tworzenie planów, metryk oraz raportów z realizacji aktywności projektowych;
• Zarządzanie ryzykiem w projekcie;
• Kontakt z klientem w zakresie spraw związanych z realizacją projektu;
• Komunikacja i współpraca w ramach międzynarodowych zespołów projektowych.

Wymagania

Profil Kandydata:
• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat na kierunkach elektronika, automatyka, informatyka lub pokrewne;
• Wiedza techniczna z obszarów programowania;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
• Elastyczność, skuteczność, umiejętność działania pod presją czasu;
• Chęć do nauki i przekazywania wiedzy.

Mile widziane:
• Znajomość metodyk zarządzania projektami;
• Umiejętność wykorzystania narzędzi do planowania;
• Znajomość technologii aktywnych systemów wspomagania kierowcy (ADAS).

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
w przemyśle motoryzacyjnym;
• Wsparcie rozwoju pracownika;
• Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
• Pakiet relokacyjny;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Forma kontaktu

Kontakt:
Anna Zygmulka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com, tel. +48 34 343 4883

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: anna.zygmulka-reszka@zf.com
WWW: www.zf.com