← Wstecz | Drukuj

Inżynier walidacji ADAS / ZF Group

Oferta z dnia: 26/01/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier walidacji ADAS
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Zadania:
• Przeprowadzanie testów systemów wsparcia kierowcy w środowisku symulowanym;
• Analiza dokumentacji projektowej pod katem funkcjonalnym oraz wydajnościowym;
• Projektowanie przypadków testowych w oparciu o dokumentację;
• Implementacja testów automatycznych z języku Python;
• Uruchamianie testów w dedykowanym środowisku testowym;
• Raportowanie wyników oraz zidentyfikowanych problemów;
• Rozwijanie środowiska testowego HIL oraz SIL w języku Python;

Wymagania

Profil:
• Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka lub pokrewne);
• Bardzo dobra znajomość języka Python, inne języki programowania będą dodatkowym atutem;
• Minimum 2 lata doświadczenia elektronicznego w obszarze systemów wbudowanych (mikrokontrolery), magistrali komunikacyjnych stosowanych w automotive (CAN, LIN, mile widziany ETH) lub pokrewnej branży;
• Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym;
• Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
• Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych).

Oferujemy

Co oferujemy:
• Wsparcie zespołu w przekwalifikowaniu i wdrożeniu do projektu;
• Dostęp do nowoczesnych technologii;
• Możliwość rozwoju kariery, międzynarodowe projekty;
• Pakiet relokacyjny;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
• Prywatna opieka medyczna, pakiet –‘MyBenefit’.

Forma kontaktu

Kontakt:
Radosław Winiarek

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: radoslaw.winiarek@zf.com
WWW: www.zf.com