← Wstecz | Drukuj

Młodszy Tester systemów wbudowanych (Python) / ZF Group

Oferta z dnia: 26/01/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Tester systemów wbudowanych (Python)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za testowanie zaawansowanych aktywnych systemów bezpieczeństwa ADAS w samochodach.
Twoim zadaniem będzie automatyzacja procesów testowych z użyciem języka Python i zaawansowanych systemów testujących HIL (Hardware in the loop) i SIL (Software in the loop).

Twoje zadania:

• Implementacja i wykonywanie testów systemów wbudowanych ADAS (kamery i radary);
• Tworzenie skryptów testowych w środowisku Python;
• Raportowanie statusu testów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji;
• Analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenia wyższego, preferowane: elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka, matematyka bądź pokrewne (możliwe też zatrudnienie studentów ostatnich lat);
• Umiejętności programowania, preferowany język Python;
• Podstawowej wiedzy z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr);
• Dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie, również w języku angielskim;
• Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
• Otwartości na potencjalne podróże służbowe.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;
• Panuje u nas przyjazna atmosfera i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
• Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
• Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma kontaktu

Kontakt:
Radosław Winiarek

Link do aplikowania:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: radoslaw.winiarek@zf.com
WWW: www.zf.com