← Wstecz | Drukuj

Elektryk - Automatyk / FPS

Oferta z dnia: 14/10/2021

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk - Automatyk
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku
ELEKTRYK-AUTOMATYK
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,
• Diagnozowanie, bieżące regulacje i naprawy,
• Usuwanie przyczyn awarii elektrycznych oraz automatycznych,
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla maszyn i urządzeń.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie minimum średnie zawodowe o kierunku elektrycznym, elektronicznym lub automatycznym,
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia SEP do 1kW,
• Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku,
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
• Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki i elektryki,
• Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji + premia,
• Benefity: premia na święta, wczasy pod gruszą, dopłata do urlopu, ciepły posiłek, pożyczki zakładowe, karta Multisport, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Forma kontaktu

Kontakt: 576 877 775
E-mail: kamila.swies@fps-work.pl

Dane firmowe

FPS
Wierzbowa 21/1
90227 Łódź
Email: kamila.swies@fps-work.pl