Technolog procesu produkcji / Otto Workforce Solutions sp. z o.o.

Oferta z dnia: 14/10/2021

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog procesu produkcji
Miejsce pracy: 45-068 / opolskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU WULKANIZACJI

Miejsce pracy: Nekla

Wymagania

• Masz wykształcenie techniczne,

• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znasz język angielski lub niemiecki na komunikatywnym poziomie,

• Znasz program SOLID EDGE / AUTO CAD

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• opracowywanie dokumentacji technicznej,

• przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych wyrobów, materiałów i surowców,

• analiza kosztów produkcji i optymalizacja procesów z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing

Oferujemy

OFERUJEMY CI:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

• Pracę na 1 zmianę (8-16)

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Forma kontaktu

telefonicznie 519 757 061
email: ibugala/ottoworkforce.eu

Dane firmowe

Otto Workforce Solutions sp. z o.o.
1 Maja 3-5
Opole 45-068
Email: ibugala@ottoworkforce.eu
WWW: www.ottoworkforce.pl