← Wstecz | Drukuj

Praktykant/-ka / Skanska

Oferta z dnia: 07/11/2021

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Praktykant/-ka
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- kompletowanie dokumentacji powykonawczej oraz kart zatwierdzania materiałów
- wykonywanie przedmiarowania robót
- wsparcie przy kontraktacji robót budowlanych
- wsparcie w organizowaniu prac podwykonawców
- przygotowywanie raportów i zestawień
- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

- jesteś studentem studiów zaocznych
- studiujesz Budownictwo
- chcesz zdobyć/ rozszerzyć swoje doświadczenie zawodowe w specjalności budowlanej
- wiążesz swoją przyszłość z budownictwem ogólnym
- potrafisz pracować w zespole, jesteś zorganizowaną osobą
- znasz pakiet MS Office, program AutoCad lub MS Project

Oferujemy

- płatne praktyki (stawka godzinowa)
- pracę w biurze budowy, od poniedziałku do piątku
- praktyki na inwestycji "Remont Wałów na rzece Biała w Tarnowie"
- możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w firmie generalnego wykonawstwa
- możliwość współpracy z ekspertami z różnych branż, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska
al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl