Doradca techniczno - handlowy (z językiem niemieckim) / Ekoenergetyka-Polska SA

Oferta z dnia: 18/11/2021

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Stanowisko: Doradca techniczno - handlowy (z językiem niemieckim)
Miejsce pracy: Zielona GóRa / lubuskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

- wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych (opracowanie części merytoryczno-technicznej);
- spotkania organizacyjno - techniczne z klientami;
- doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych;
- spotkania handlowe i negocjacyjne;
- udział w targach oraz konferencjach branżowych;
- wsparcie w pozyskiwaniu sieci i utrzymywanie kontaktów biznesowych;
- raportowanie kierownikowi działu doradztwa techniczno-handlowego.

Wymagania

- preferowane wyższe (kierunki techniczne);
- doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata;
- min. podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki;
- prawo jazdy kat. B;
- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
- komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziana;
- umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność;
- komunikatywność.

Oferujemy

- prywatna Opieka Medyczna LUX MED;
- karta Medicover Sport;
- dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
- szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie;
- innowacyjne projekty e-mobility;
- interdyscyplinarny zespół;
- Emplo – platforma do komunikacji;
- wsparcie inicjatyw pracowniczych;
- nowoczesne narzędzia pracy;
- komfortowe przestronne biura;
- pyszna kawa z lokalnej palarni;
- ruchomy czas pracy;
- zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
- dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka.

Jeśli jesteś zainteresowany/na ofertą, proszę o przesłanie CV na adres: klaudia.pogorzelska@ekoenergetyka.com.pl

Dane firmowe

Ekoenergetyka-Polska SA
Rozwojowa 7A
66-002 Zielona Góra
Email: klaudia.pogorzelska@ekoenergetyka.com.pl