← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy / Mota-Engil

Oferta z dnia: 26/11/2021

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Nr ref.: IB/2021/ GDA
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Ścisła współpraca z osobami prowadzącymi nadzór nad kontraktem,
Wspieranie procesów zakupowych,
Kontakt z podwykonawcami (rozliczanie prac, prowadzenie negocjacji, koordynacja bieżących ustaleń),
Weryfikacja dokumentacji pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami i założeniami projektowymi,
Weryfikacja poprawności rozwiązań technicznych,
Nadzór nad dokumentacją wielobranżową,
Analiza ekonomiczna rozwiązań projektowych,
Tworzenie rekomendacji optymalizacyjnych dotyczących zastosowanych rozwiązań projektowych,
Identyfikacja potencjalnych problemów projektowych i realizacyjnych,
Przygotowanie raportów z prowadzonych prac,
Praca w programach MS Office, Autocad.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
Doświadczenie zawodowe w pracy na budowie przy realizacji kontraktu,
Dobra organizacja pracy,
Umiejętność pracy w zespole,
Zaangażowanie i otwartość na uczenie się,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Znajomość programu AutoCad,
Umiejętność czytania dokumentacji projektowej.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
Przyjazną atmosferę pracy,
Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia z j. angielskiego).

Dane firmowe

Mota-Engil
Opolska
31-323 Kraków
Email: anna.machala@mota-engil-ce.eu