Płatny staż w Zespole Mechatroniki Centrum Inżynieryjnego / ZF Group

Oferta z dnia: 25/01/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Stanowisko: Płatny staż w Zespole Mechatroniki Centrum Inżynieryjnego
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Location: Częstochowa

W Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie zajmujemy się projektowaniem, inżynierią produktu (moduły pasów bezpieczeństwa), modelowaniem, a także prowadzimy prace symulacyjno-obliczeniowe, tworzymy prototypy i przeprowadzamy testy.
Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoją karierę!

Obowiązki:
• Wsparcie zadań inżynieryjnych związanych z rozwojem produktu w obszarach: projektowania, analiz technicznych oraz analiz wyników pomiarowych i testowych pasów bezpieczeństwa;
• Współtworzenie i zarządzenie danymi inżynierskimi w ramach grupy produktów pasów bezpieczeństwa (dokumentacja pakietu Office, rysunki techniczne, modele 3D).

Wymagania

Profil Kandydata:
• Ukończone studia inżynierskie w zakresie mechaniki lub elektroniki (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Elektronika lub pokrewne);
• Znajomość pakietu MS Office;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;
• Umiejętność organizacji pracy własnej;
• Chęć do nauki, analityczny umysł, dokładność i systematyczność;
• Mile widziane: podstawowe umiejętności projektowania CAD (CATIA), prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Umowę o pracę do 15 miesięcy;
• Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej (po okresie wdrożenia);
• Perspektywy rozwoju osobistego oraz możliwość zatrudnienia na stanowisku specjalisty (po ukończeniu okresu stażowego lub w trakcie trwania stażu);
• Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY Benefit, system zniżek na towary i usługi;
• Koleżeńską atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Forma kontaktu

Contact:

SZYMON MUSIAŁ, szymon.musial@zf.com

Link to apply:

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: szymon.musial@zf.com
WWW: www.zf.com