INŻYNIER PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA TRÓJMIASTO / GRUPA PROGRES

Oferta z dnia: 30/12/2021
O firmie

Konstrukcje stalowe i/lub żelbetowe.

Stanowisko: INŻYNIER PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA TRÓJMIASTO
Miejsce pracy: GDAŃSK / pomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres (nr KRAZ 5088) w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Aktualnie poszukujemy projektantów oraz asystentów (profil studiów budownictwo), którzy rozpoczną współpracę z jedną z czołowych firm w Gdańsku, jeśli chodzi o konstrukcje stalowe i/lub żelbetowe.

Twój zakres obowiązków:
- tworzenie projektów hal stalowych: obliczenia statyczne, opis techniczny, część rysunkowa
- uzgodnienia i koordynacja działań z firmami zewnętrznymi
- merytoryczna współpraca z działem montażu
- techniczne wsparcie działu handlowego w zakresie budownictwa

Wymagania

Wymagania pracodawcy:
- uprawnienia budowlane do projektowania konstrukcji bez ograniczeń (Projektant)
- 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych (Projektant)
- obsługa programów rysunkowych i obliczeniowych dot. projektowania konstrukcji stalowych
- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
- nastawienie na rozwój i stopniowy wzrost kompetencji
- wykształcenie wyższe (inżynier budownictwa lub pokrewne)

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
- wynagrodzenie Asystent: 4 - 5,5 tys. PLN brutto
- wynagrodzenie Projektant: 5,5 - 9 tys. PLN brutto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość uzyskania premii kwartalnej za dobre wyniki ilościowo-jakościowe
- wdrożenie do projektowania w ramach oferowanych produktów
- indywidualna ścieżka kariery, możliwość udziału w szkoleniach
- możliwość poszerzania doświadczenia (również w zakresie R&D)
- telefon, komputer oraz niezbędne oprogramowanie do pracy
- międzynarodowa grupa kapitałowa (możliwość wyjazdów na realizację projektów zagranicznych)
- świetna atmosfera w pracy, wyjazdy i wyjścia integracyjne z zespołem
- możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz karty sportowej

Forma kontaktu

CV proszę przesyłać na adres:
dawid.gajer@grupaprogres.pl

Dane firmowe

GRUPA PROGRES
UKRYTA W 1 FAZIE REKRUTACJI
80-000 GDAŃSK
Email: dawid.gajer@grupaprogres.pl