← Wstecz | Drukuj

Inżynier oprogramowania (Python i/lub C++) / ZF Group

Oferta z dnia: 28/02/2022

Grupa ZF, będąca wiodącym dostawcą części i systemów samochodowych, zatrudni ambitnych i dociekliwych programistów.
Aktualnie wzmacniamy nasz zespół w Częstochowie, poszukujemy osoby do zespołu tworzącego software dla narzędzi automatyzujących testy.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier oprogramowania (Python i/lub C++)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Twoje zadania:
• Projektowanie, rozwijanie i weryfikacja oprogramowania pod kątem przypisanych funkcjonalności;
• Zbieranie i analizowanie wymagań różnych zespołów projektowych;
• Komunikacja z zespołami na całym świecie (np. Niemcy, USA, Wielka Brytania, Chiny).

Wymagania

Twój profil:
• Wykształcenie techniczne lub wyższe ;
• Znajomość języka programowania Python i/lub C++ (mile widziane doświadczenie zawodowe);
• Podejście obiektowe w projektowaniu oprogramowania/systemu;
• Dobra komunikacja, praca zespołowa i znajomość języka angielskiego;
• Twórcze podejście do rozwiązywania problemów;
• Mile widziana znajomość systemów Ubuntu, QNX;
• Znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, Lean) mile widziana.

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania;
• Specjalistyczne szkolenia i wsparcie rozwoju pracowników;
• Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności;
• Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiet relokacyjny;
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu.

Forma kontaktu

Contact
MATEUSZ ZAMORA

Link to apply

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: mateusz.zamora@zf.com