← Wstecz | Drukuj

Inżynier Elektronik Zespół Sensorów / ZF Group

Oferta z dnia: 28/02/2022

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla szerokiej gamy pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa transportu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Elektronik Zespół Sensorów
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Podejmując pracę Inżyniera Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – a world with zero accidents and zero emissions”, a w szczególności zostać ekspertem w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności.

Obowiązki:

Projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym:
• Tworzenie / modyfikację schematów, wykonywanie symulacji SPICE / analiz Worst Case
• Współuczestnictwo w projektowaniu PCB
• Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA / Functional Safety
• Wykonywanie testów laboratoryjnych
• Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów

Wymagania

Profil Kandydata:
• Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne
• Znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, aplikacji na mikrokontrolerach
• Znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów, projektowanie PCB, symulacje el. SPICE)
• Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyk FMEA, Worst Case Analysis oraz zagadnień EMC/EMI
• Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych
• Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

Oferujemy

Oferujemy:

• Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
• Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku, doskonałą atmosferę i środowisko pracy
• Prywatną opiekę medyczną; kartę sportową MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi
• Pracę zdalną i elastyczne godziny rozpoczynania pracy
• Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)
• Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Forma kontaktu

Contact
JOANNA BECHER
(+48) 33 4856217

Link to apply

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: radoslaw.winiarek@zf.com