← Wstecz | Drukuj

Junior System Test Engineer / ZF Group

Oferta z dnia: 17/03/2022

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje ambitnych osób na stanowisko Junior System Test Engineer.

Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta rozwiązań dla rynku Automotive.
Jeśli masz umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia, potrafisz skutecznie dążyć do postawionego celu, chcesz pracować w międzynarodowych zespołach projektowych, uczestniczyć w licznych szkoleniach i każdego dnia świadomie budować swoją karierę – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferowana praca

Stanowisko: Junior System Test Engineer
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

• Implementacja i wykonywanie testów systemów wbudowanych;
• Automatyzacja procesów testowych;
• Przygotowywanie i uruchamianie środowiska testowego;
• Raportowanie statusu testów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji po ich zakończeniu;
• Analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania.

Wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

• Wykształcenia wyższego, preferowane: elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka, matematyka bądź pokrewne (możliwe też zatrudnienie studentów ostatnich lat);
• Umiejętności programowania, preferowany Python;
• Wiedzy z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr);
• Dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie, również w języku angielskim;
• Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
• Otwartości na potencjalne podróże służbowe.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;
• Panuje u nas przyjazna atmosfera i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;
• Dajemy możliwość pracy w elastycznych godzinach, pracy zdalnej oraz hybrydowej;
• Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
• Dla osób spoza Łodzi zapewniamy pakiet relokacyjny.

Forma kontaktu

Contact

SZYMON MUSIAŁ

Link to apply

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: szymon.musial@zf.com