Inżynier produktu w Centrum Inżynieryjnym (dział mechaniczny, moduły pasów bezpieczeństwa) / ZF Group

Oferta z dnia: 17/03/2022

ZF to globalne przedsiębiorstwo technologiczne dostarczające systemy do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i rozwiązań przemysłowych, tworząc nową generację produktów z zakresu mobilności. ZF pozwala pojazdom widzieć, myśleć i działać. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie produktów i oprogramowania w dziedzinach kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpieczeństwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilności elektrycznej zarówno dla uznanych producentów pojazdów, jak i nowych, rozwijających się dostawców usług transportowych i mobilnych. ZF zajmuje się elektryfikacją wielu rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa mobilności.

Stanowisko: Inżynier produktu w Centrum Inżynieryjnym (dział mechaniczny, moduły pasów bezpieczeństwa)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Obowiązki:

• Definiowanie i rozwój produktu według wymagań ZF oraz Klienta w obszarze pasów bezpieczeństwa;
• Zarzadzanie cyklem życia produktu – optymalizacja, wsparcie zakładów produkcyjnych, wsparcie działu zakupów oraz zarzadzanie zmianami;
• Analiza wykonalności oraz zdolności spełnienia wymagań klienta dla odpowiedzialności produktowej;
• Proponowanie oraz koordynacja działań w zakresie redukcji kosztów produktu
• Tworzenie specyfikacji produktu;
• Współudział w tworzeniu specyfikacji testowych oraz pomiarowych;
• Analiza wyników testów oraz poszukiwanie związków przyczynowo – skutkowych;
• Współpraca z dostawcami w celu doboru odpowiednich materiałów oraz procesów technologicznych.

Wymagania

Profil Kandydata:

• Ukończone studia inżynierskie w zakresie mechaniki (Mechanika i Budowa maszyn lub pokrewne);
• Umiejętność organizacji pracy własnej;
• Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
• Znajomość zasad wymiarowania i analiz tolerancji;
• Chęć do nauki, analityczny umysł, dokładność i systematyczność;
• Znajomość pakietu MS Office;
• Mile widziane umiejętności CAD (CATIA);
• Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

• Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w globalnej firmie z branży automotive;
• Szkolenia specjalistyczne i wsparcie rozwoju pracowników;
• Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
• Rozbudowany pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”, a dla osób spoza Częstochowy możliwość dodatku relokacyjnego.

Forma kontaktu

Contact

SZYMON MUSIAŁ

Link to apply

Dane firmowe

ZF Group
ul. Juliusza Słowackiego 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
Email: szymon.musial@zf.com