Inżynier ds. Produktu (automatyka przemysłowa) - firma TURCK / Illustro

Oferta z dnia: 18/03/2022

Firma Turck jest międzynarodową firmą z tradycjami i ponad 50-letnią historią, liderem światowych rynków w sensoryce dla zastosowań przemysłowych.

Wśród klientów firmy są m.in. wiodący producenci branży automotive i pojazdów specjalnych, producenci maszyn, sektor farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny, ciężki, energetyka i nowe źródła energii i wiele innych.

Na całym świecie zatrudniają ponad 4 500 pracowników, mają przedstawicielstwa w ponad 30-tu i autoryzowanych partnerów w kolejnych 60-ciu krajach, a ich zakłady produkcyjne są rozlokowane w najważniejszych przemysłowych regionach świata – Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku, Chinach, a od niedawna także w Polsce.

Do działu technicznego wsparcia sprzedaży poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Automatyki, która będzie wspomagała klientów i partnerów firmy oraz inżynierów sprzedaży w zakresie czujników zbliżeniowych, techniki łączeniowej, enkoderów i liniowych przetworników drogi.

Stanowisko: Inżynier ds. Produktu (automatyka przemysłowa) - firma TURCK
Nr ref.: KRAZ:6257
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy Turck, międzynarodowej firmy z ponad 50-letnią tradycją, lidera w branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującego się w sensoryce, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier ds. Produktu (automatyka przemysłowa)
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
• Wsparcie naszych klientów i partnerów oraz inżynierów sprzedaży w zakresie czujników optycznych, systemów wizyjnych, bezpieczeństwa maszyn oraz systemów wspomagania i optymalizacji produkcji
• Współpraca z klientami w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych
• Dobór urządzeń i rozwiązań do konkretnych aplikacji
• Wsparcie techniczne klientów i inżynierów sprzedaży na każdym etapie realizacji projektów
• Sporządzanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców
• Prezentowanie rozwiązań Turck podczas spotkań roboczych z klientami oraz na wydarzeniach branżowych
• Prowadzenie szkoleń z zakresu produktów i rozwiązań, za które będziesz odpowiedzialny
• Analizowanie i monitorowanie rynku pod kątem nowych szans sprzedażowych

KRAZ: 6257

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie inżynierskie (automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne)
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Orientacja na cele sprzedażowe i umiejętność współpracy
• Otwartość na wiedzę i nowe technologie
• Prawo jazdy
• Komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego
Mile widziane
• Znajomość podstaw działania czujników optycznych
• Wiedza z zakresu systemów wizyjnych 2d i/lub smart sensorów 3d
• Doświadczenie/wiedza z zakresu procesów sprzedaży
• Znajomość środowiska produkcyjnego

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie u lidera w branży
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczne
• Elastyczny czas pracy
• Ścieżkę szkoleń technicznych i rozwijających kompetencje
• Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j. niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne
• Profesjonalne narzędzia pracy
• Pracę w dynamicznym, zgranym i kreatywnym zespole
• Zróżnicowane zadania (od pracy nad koncepcjami technicznymi, przez spotkania z klientami, zadania marketingowe aż po prezentacje, webinaria i szkolenia)

Forma kontaktu

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Sandra Samsel
tel. 574 474 789
sandra.samsel@illustro.pl

Dane firmowe

Illustro
Wrocławska
45-836 Opole
Email: sandra.samsel@illustro.pl