← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy / Foreign Personnel Service

Oferta z dnia: 13/04/2022

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. . Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
INŻYNIER BUDOWY
Miejsce pracy: Sopot

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• pomoc w terminowej i jakościowej realizacji robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
• bezpośrednia współpraca z kierownictwem budowy,
• pomoc w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji budowy,
• składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów budowlanych,
• udział przy raportowaniu postępów robót.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów w zakresie budowlanym,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),
• dobra znajomość programu AutoCad,
• zaangażowanie, systematyczność.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
• pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,
• możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
• prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 576 255 558 lub przesłania CV na adres: tomasz.pajaski@fps-work.pl.

Dane firmowe

Foreign Personnel Service
Wierzbowa
90-227 Łódź
Email: martyna.mikuszewska@fps-work.pl