← Wstecz | Drukuj

Kierownik Budowy / Foreign Personnel Service

Oferta z dnia: 26/04/2022

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: 21 / łódzkie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
KIEROWNIK BUDOWY z językiem angielskim
Miejsce pracy: Szwecja
System pracy: 4/1 lub 5/1 (tygodni w delegacji/tydzień w domu)

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami BHP i ppoż.,
• terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,
• nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców,
• rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,
• nadzór nad dostawami materiałów budowlanych,
• zarządzanie podległymi pracownikami,
• współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do OIIB,
• praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp,
• umiejętność planowania i organizowania pracy, negocjowania oraz zarządzania zespołem,
• samodzielności w działaniu i umiejętności pracy pod presja czasu,
• mile widziana znajomość języka szwedzkiego.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji bez pośrednictwa agencji,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pełną organizację wyjazdu i pobytu,
• bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
• rotacja 4/1 lub 5/1,
• pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny,
• możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień oraz rozwoju zawodowego,
• gorące oraz zimne napoje w trakcie pracy,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• możliwość lepszego poznania się z zespołem podczas spotkań integracyjnych.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres: tomasz.pajaski@fps-work.pl lub kontaktu telefonicznego: 576 255 558.

Dane firmowe

Foreign Personnel Service
Wierzbowa
90-227 21
Email: martyna.mikuszewska@fps-work.pl