← Wstecz | Drukuj

Inżynier oprogramowania / Sima Consulting

Oferta z dnia: 27/04/2022

Naszym klientem jest międzynarodowa grupa z branży motoryzacyjnej, która posiada zakłady produkcyjne w 40 krajach na świecie zatrudniających ponad 14 000 osób.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier oprogramowania
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: inżynier oprogramowania, do pracy w nowo-utworzonym, poznańskim oddziale naszego klienta.

Jest to niecodzienna okazja na współpracę z ekspertami z całego świata, udział w interesujących projektach i pomoc w budowie zespołu!

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Zarządzanie wymaganiami dotyczącymi oprogramowania pojazdu.
• Definiowanie koncepcji funkcjonalnej oprogramowania i tworzenie związanej z tym dokumentacji.
• Programowanie zdefiniowanych funkcji w systemach sterowania pojazdu.
• Ścisła współpraca z członkami zespołu oraz dostawcami systemów.
• Zapewnienie zgodności projektu z wymaganiami klienta oraz obowiązującym prawem i normami, definiowanie scenariuszy i specyfikacji testów.
• Rozwiązywanie problemów, usuwanie usterek i aktualizowanie oprogramowania.
• Monitorowanie, kontrolowanie i raportowanie postępów działań projektowych w ramach projektu.
• Wspieranie zespołów zajmujących się zaopatrzeniem, industrializacją i produkcją podczas uruchamiania produkcji.

Wymagania

• Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w dziedzinie sterowania i automatyzacji, telekomunikacji lub pokrewne.
• Doświadczenie na stanowisku inżyniera oprogramowania lub programisty oprogramowania złożonych systemów sterowania, (mile widziane w sektorze taboru kolejowego lub zbliżonym).

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

• Znajomość języka niemieckiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

• Znajomość złożonych systemów sterowania.
• Zaawansowana wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania, integracji funkcjonalnej systemów i ich walidacji.
• Znajomość sieci i protokołów komunikacyjnych (ethernet, CAN, RS485...).
• Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi w zakresie sterowania i zasilania.
• Znajomość narzędzi takich jak DOORS, 3DExperience i Microsoft Office.
• Gotowość do częstych podróży krajowych i/lub zagranicznych w zależności od potrzeb projektu

Oferujemy

• Niezbędne narzędzia, pełne wdrożenie oraz pakiety szkoleń.
• Możliwość rozwoju zawodowego - lokalnie i w ramach Grupy.
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, przy produkcji zaawansowanych światowej jakości pojazdów szynowych.
• Platformę benefitową z możliwością wyboru benefitów, w tym kart sportowo-rekreacyjnych.
• Dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny.

Forma kontaktu

Kontakt pod adresem: c.ostolski@simaconsulting.pl

Dane firmowe

Sima Consulting
Dmowskiego 85
60-204 Poznań
Email: c.ostolski@simaconsulting.pl